Account Executive

Poszukujemy osoby, która posiada minimum 2-letnie doświadczenie w pracy w agencji reklamowej, interaktywnej, public relations – najchętniej w roli account executive i pracuje projektowo.

Szukamy kogoś, kto myśli rozwiązaniami i jest nastawiony na rezultaty. Kogoś, kto chce podejmować coraz to nowe wyzwania.

Jeśli chcesz znaleźć miejsce, które umożliwi Ci dalszy rozwój Twoich “akanckich” umiejętności, lubisz pracę w luźnej atmosferze i nie brakuje Ci kreatywności oraz poczucia humoru? Być może to właśnie Ciebie szukamy!

Twoje zadania

  • bieżący nadzór nad potrzebami klientów i ich marek,
  • udział w tworzeniu strategii działań marketingowych,
  • współpraca z zespołem przy przygotowywaniu ofert,
  • kompleksowa koordynacja działań marketingowych digital (głównie) i offline (sporadycznie),
  • śledzenie i analizowanie rynkowych trendów z obszaru komunikacji i reklamy.

Pasujesz, jeśli spełniasz te wymagania

  • min 2 lata doświadczenia pracy w agencji, w dziale Client Service,
  • doświadczenia w realizacji projektów 360°, głównie digital dla klientów B2B,
  • zarządzanie projektami – przygotowywania harmonogramów prac w projekcie, kompleksowej organizacji i koordynacji zadań z różnych obszarów w ramach realizowanej kampanii, a jak znasz przy tym Asana,Trello, Jira – to super!
  • praktycznej umiejętności krzystania z MS Office, zwłaszcza Excel i Power Point,
  • atutem będzie znajomość narzędzi marketingu internetowego typu Brand24, WordPress, GoogleAnalitics, Sotrender, Sentione,
  • dobrej organizacji własnej pracy, samodzielności,
  • komunikatywności, łatwości w wyrażaniu myśli,
  • wszechstronnego sposobu myślenia i łatwości w rozwiązywaniu problemów,
  • angielski – B2/C1.

Co możemy Ci zaoferować

  • pizza Fridays,
  • dowolną formę umowy,
  • prywatną opiekę medyczną Luxmed,
  • karta Multisport,
  • elastyczny czas pracy,
  • lekcje angielskiego z Native Speakerem.