Social Media Content Freelancer

Jesteśmy agencją, która od 2012 roku skutecznie realizuje kampanie reklamowe.

Ale reklamy nie robią się same. Stoją za nimi ludzie, specjaliści od strategii, kreacji, mediów, produkcji i designu.

Nazywamy się Human, ponieważ zajmujemy się komunikacją z ludźmi. Tworzymy treści, które budują społeczności i lubimy to robić!

Szukamy Copywritera z zacięciem do komunikacji reklamowej marek w Social Media.

Czego konkretnie oczekujemy?

  • Minimum rocznego doświadczenia jako copywriter, który tworzy treści dedykowane do Social Media,
  • Poczucia humoru, które można przełożyć na komunikacje i styl marki:),
  • Samodzielności, sumienności i wzięcia odpowiedzialności za projekt,
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie minimum B2.

Jakie będą Twoje obowiązki?

  • Tworzenie treści angażujących użytkowników w ramach publikacji postów na kanałach SM dla komunikacji wybranej marki, która ma 34k obserwujących i jest mocno osadzona w memach i stylu lat 90-tych. Posty, tworzysz w oparciu o własne pomysły choć takie generowane przez klienta też się pojawią,
  • Opracowywanie planu dla treści i pomysłów zakładających publikację 16 postów miesięcznie w ramach nadzorowanej komunikacji danej marki przy pełnym wsparciu graficznym i accounckim z naszej strony,
  • Inne, dodatkowe zadania w ramach prowadzonej komunikacji marki jeśli tylko pojawią się dodatkowe pomysły, a nawet udział w tworzeniu treści dla kampanii marki.

Co oferujemy?

  • Godną stawkę na B2B lub UoD w ramach stałej współpracy,
  • Realny wpływ na kształt komunikacji marki,
  • Uroczy team, który nie może się Ciebie doczekać!

Jak wygląda proces rekrutacji?

Kliknij “aplikuj” i wyślij nam swoje portfolio oraz CV.

Informujemy, że rekrutację prowadzimy z zaprzyjaźnionym SH KISS digital.

Jeśli to portfolio nam się spodoba, umówimy się z Tobą na 30 minutowa rozmowę, żeby się lepiej poznać.

Zapewne też poprosimy Cię o opracowanie treści posta na jakiś ciekawy temat.